Moto-K

 • Sztyf zaprawkowy, puszka półprodukt i in.

  Sztyft zaprawkowy

  Sztyft zaprawkowy Moto-K

  Lakier zaprawkowy w sztyfcie do samodzielnego naprawiania drobnych uszkodzeń lakieru. Produkt składa się z 12-mililitrowej buteleczki oraz pędzelka, który w opcji CORECTOR oprócz standardowego włosia, na drugim końcu posiada rapidograf, który pozwala precyzyjnie usuwać najdrobniejsze ryski.
  W ofercie obecnie znajduje się 60 kolorów lakieru, lakier bezbarwny, lakier podkładowy, a także pusty sztyft, który możemy napełnić swoim lakierem.

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TWOJEGO LAKIERU

  Lakiery do zacisków

  Lakiery Moto – K do malowania zacisków hamulcowych we wszelkiego rodzaju pojazdach. Szczególnie efektownie prezentuje się ze sportowymi i aluminiowymi obręczami. Nie zawiera ołowiu, kadmu ani CFC.

  Półprodukt Color Spray Service

  Idealny do wszystkich rodzajów lakierów, w tym akrylowych. Puszka wypełniona jest specjalnym rozpuszczalnikiem i gazem pędnym, przeznaczona jest do napełniania lakierem w kolorze wymaganym przez klienta.

  Maszynka Moto – K (do półproduktu Color Spray Service)

  Ręczna maszynka Moto-K została stworzona do napełniania puszek aerozolowych (tzw. półproduktów) lakierem dowolnego koloru. Urządzenie jest przenośne i łatwe w obsłudze – kilka ruchów dźwignią przenosi lakier z maszynki do puszki. Maszynka może być stosowana do wszystkich systemów mieszania lakierów. Maszynka jest odpowiednia do napełniania puszek 400 i 200 ml.

  Odmrażacz do zamków

  odmrażacz do zamków

  Sztyft do uszczelek gumowych

  sztyft do gumyy

  Zapobiega sklejaniu się gumowych uszczelek pod działaniem niskiej temperatury.

  PREPARAT DO USUWANIA POWŁOKI LAKIERNICZEJ LACK KILLER

  Preparat do usuwania powłoki lakierniczej

  Usuwa większość powłok lakierniczych z metalu, drewna, cegły, szkła itp.
  Uwaga
  Przed aplikacją preparatu i myciem powierzchni zawsze wykonać próby reakcji z danym podłożem.

 • MOTO-K jest marką stworzoną przez firmę KTJ Kolor. Produkcja produktów znajduje się w naszym zakładzie w Sieradzu.

Moto-K logo

Polecamy również produkty dla lakiernictwa marek:
BRUNOX®
AUTOSOL®
Maston®
CAR-REP®
TURBORACING®
Wetor / Q-Bond

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy MOTO-K prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy MOTO-K również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.