Cramer

Firma CRAMER to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji produktów do naprawy i ochrony przed zużywaniem elementów głównie sanitarnych. Idealne do drobnych jak i większych napraw w kuchniach i łazienkach.

Emalia Ceramiczna w sprayu – lakier do odnowy powierzchni emaliowanych
ceramic-emanel-spray
Ceramic – Enamel Spray – trwały i odporny na temperaturę lakier do odnawiania, który odpowiada standardom przemysłowym. Stworzony do nanoszenia poprawek i lakierowania powierzchni emaliowanych, zarówno w kuchni jak i łazience.
Za pomocą tego sprayu podgrzewacze, bojlery, wanny, brodziki, lodówki, pralki i tego typu urządzenia i akcesoria mogą zostać łatwo odnowione, ponadto może zostać nadany im nowy kolor.

Naprawione miejsce chronić przed pyłem przez 20 minut.
Nie dotykać przez godzinę.
Całkowite wyschnięcie po 48 godzinach.

Wystarczy na około 1,5m2 powierzchni.
Nie należy używać go na podłogach.

Cramer – sztyft zaprawkowy
lakier-zaprawkowy
Sztyft pozwala na łatwe poprawianie niewielkich niedociągnięć w sposób szybki i ekonomiczny. Stworzony do powierzchni ceramicznych, emaliowanych, akrylowych i lakierowanych.
Sztyft zaprawkowy jest zarówno wypełniaczem jak i ostatnią warstwą. Dlatego też jest idealny do naprawiania uszkodzeń spowodowanych uderzeniem (obić), zadrapaniem, jak również skaz lakieru na elementach instalacji sanitarnych, kafelkach, zlewozmywakach, piekarnikach, pralkach, kuchenkach gazowych, lodówkach i meblach.
Przy pomocy sztyftu możemy również uzupełnić/poprawić brakujący lakier w rogach i na bokach płytek.

Naprawione miejsce chronić przed pyłem przez 10 minut.
Nie dotykać przez godzinę.
Całkowite wyschnięcie po 24 godzinach.

Zestaw naprawczy reperaturka
zestaw-naprawczy
Zestaw do naprawiania uszkodzeń spowodowanych uderzeniami, złuszczeń na umywalkach, zlewozmywakach, brodzikach itp. pokrytych emalią, ceramicznych, akrylowych, a także powierzchni stalowych i żeliwnych.
W skład zestawu wchodzą:
– wypełniacz ceramiczny,
– utwardzacz,
– spray naprawczy,
– szpatułka do nakładania
– papier ścierny (2 szt. brązowego do powierzchni ceramicznych, 1 szt. szarego do pow. akrylowych)
– pomocniczy kartonik (kawałek kartki – do wycięcia dziury, w kształcie uszkodzenia i psikania sprayem dokładnie w miejsce naprawy)

Nie używać rozcieńczalnika
Zestaw wystarcza na naprawę siedmiu typowych uszkodzeń

cramer_zestaw_naprawczy1 Trzy proste kroki do idealnej naprawy.
Upewnij się, że uszkodzone miejsce jest czyste, suche i odtłuszczone. Usuń wszelkie „luźne” elementy” i rdzę. Zestaw nie nadaje się do „pajęczych”, grubości włosa pęknięć powierzchni ceramicznej.
cramer_zestaw_naprawczy2 1. Dokładnie wymieszaj wypełniacz z utwardzaczem. Przy pomocy szpatułki równo rozprowadź powstałą substancję.
cramer_zestaw_naprawczy3 2. Pozostaw na 30 minut. Używając załączonego papieru ściernego przytrzyj do równości, a następnie pozbądź się pyłu.
cramer_zestaw_naprawczy4 3. Nałóż kilka cienkich warstw sprayu…
…skończone!

Naprawione miejsce chronić przed pyłem przez 20 minut.
Nie dotykać przez godzinę.
Całkowite wyschnięcie po 48 godzinach.

Gumka czyszcząca
gumka-czyszczaca
Usuwa ciężkie plamy i zabrudzenia,
Znany Państwu problem: ślady po farbie, pozostałości po kleju, otarcia metalu i uporczywe plamy na wannach, brodzikach, powierzchniach ceramicznych, zlewach, kafelkach i podłogach.
Często zwyczajne środki czyszczące nie dają rady usunąć tych pozostałości lub też powodują zniszczenia powierzchni i odbarwianie materiału.
Gumka Cramer pomaga wyeliminować te problemy. Pozwala bowiem na gruntowne oczyszczenie i usunięcie osadu bez zadrapania emalii lub powierzchni ceramicznej.

Woda wspomaga działanie gumki.

Taśma montażowa – ułatwia instalowanie urządzeń sanitarnych
tasma-montazowa
Pozwala łatwo i bez ryzyka instalować urządzenia sanitarne (sedesy, spłuczki, wanny, zlewy). Nigdy więcej wyszczerbionych rogów ceramicznych, powstałych dziur i pęknięć, wypaczonych i luźnych kawałków porcelany. Nic już więcej nie skrzypi.
Security – Strip rekompensuje wszelkie nieregularności pomiędzy nierówną ścianą czy podłogą, a mocowanymi powierzchniami ceramicznymi.
Dzięki swojej optymalnej sprężystości i dużej wytrzymałości na obciążenia, trwałość elementów sanitarnych zwiększa się do 40%.
W dodatku elastyczność Security – Strip zmniejsza ryzyko uszkodzeń podczas montażu elementów ceramicznych (sedesy, umywalki).

Acryl Star
acryl-star
Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni akrylowych.

Email Star
emailstar
Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni emaliowanych.

Nożyk i szpachelki do wykończania fug
noz-do-fugaszpachelki
FUGI Kit pozwala na uzyskanie ładnych, ciągłych profili wypełnienia.
Specjalny nóż z dwoma różnymi ostrzami pomaga w usuwaniu starych fug i silikonów.
Szpachelka pozwala szybko i sprawnie uzyskać wybrany z 16 kształtów wypełnienia. Nie wymaga taśmy maskującej ani późniejszego czyszczenia płytek. Nie wymagają użycia wody z mydłem.

zestaw-do-nakladania-fug1 1. Przy pomocy ostrza z zębami pozbądź się starego wypełnienia. Pozostałości na płytkach i innych elementach można usunąć przy pomocy drugiego ostrza.
zestaw-do-nakladania-fug2 2. Nałóż silikon/fugę. Pamiętaj że nie ma potrzeby używania wody z mydłem, więc nakładaj wypełnienie krótkimi odcinkami.
zestaw-do-nakladania-fug3 3. Wybierz kształt wypełnienia wedle gustu. Upewnij się, że oba boki szpachelki przywierają do powierzchni. Delikatnie przyciśnij szpachelkę do powierzchni i przesuwaj wzdłuż nałożonego wypełnienia.
zestaw-do-nakladania-fug5 Zrobione!
Bez użycia taśmy maskującej
Bez czyszczenia płytek
Bez używania wody z mydłem

cramer_logo

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Cramer prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Cramer również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.