Pozostałe produkty myśliwskie

Smoła bukowa – Wabik zwierząt łownych
smola-bukowa
Wabik zwierząt łownych – smoła drzewna z buku deusa. Charakteryzuje się długotrwałym działaniem (do 14 dni). Wyjątkowo silnie wabi dziki. Świetnie nadaje się do wabienia rogacizny z dużej odległości. Preparat SMOŁA BUKOWA posiada właściwości bakteriobójcze, antyseptyczne. Jest więc niezwykle skuteczny w zabezpieczaniu strzałek kopytowych przed wpływem wilgoci i bakterii ze ściółki. Osusza i chroni przed gniciem strzałek.

Dostępne opakowania:
Smoła bukowa w płynie: 2,5 kg, 5 kg
Smoła bukowa w aerozolu: 500ml

Clean Gun – Olej do ochrony i barwienia kolb drewnianych
Clean gun
Doskonałe preparaty do pielęgnacji i konserwacji drewnianych części broni.

Sposób stosowania:
Po użyciu broni należy nanosić olej za pomocą lnianej ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia, na drugi dzień czynność powtórzyć. Jeśli kolba jest chropowata bądź są na niej plamy, zaleca się użycie papieru ściernego grubości 250. Powierzchnię tę należy przetrzeć wodą lub octem. Ponownie użyć papieru ściernego i nasączyć powierzchnię CLEAN GUNem. Dla polepszenia efektu końcowego należy użyć papieru ściernego 400. Przy pierwszym stosowaniu oleju na chropowate powierzchnie wskazane jest aby go ogrzać do 50 stopni C. Poprawi to właściwości wnikania w drewno.

Dostępne kolory: bezbarwny, brązowy, czerwono-brązowy

Stojak pod broń
stojak-pod-bron

Polecamy również produkty do broni marek:
BRUNOX®
ContactHolsters
Flip-Target
Hagopur
HUBERTUS®
Lansky®
Ramrodz®
Real Hunter
Sabre ®
SpyPoint®
Wegu-GFT
Mr.Heater®

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami naszej firmy prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów naszej firmy również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.