Autosol do roweru

 • Autosol Waterless Bike Cleaner

  Autosol Waterless Bike Cleaner czyszczenie roweru bez użycia wody [000540]

  Szybki i łatwy sposób na wyczyszczenie lekkiego brudu z twardych powierzchni. Nie wymaga mycia wstępnego. Środek czyszczący skutecznie rozluźnia brud, kurz i zanieczyszczenia drogowe. Skutecznie czyści lakier, gumę, plastik, szkło i metal. Nie ma potrzeby korzystania z wody. Nie zawiera fosforanów i jest kompatybilny materiałowo.
  Art.-No. 000540
  Pojemność: 500 ml atomizer

  Autosol Power Cleaner

  Autosol Power Cleaner do czyszczenia roweru [000510]

  AUTOSOL® Power Cleaner to gotowy do użycia, mocny preparat w sprayu do usuwania brudu, błota i pyłu drogowego. Przeznaczony dla rowerów górskich, wyścigowych, trekkingowych i e-rowerów.
  Art.-No. 000510
  Pojemność: 500 ml atomizer

  AUTOSOL® Long-Term Sealant

  Autsol Long-Term Sealant preparat ochronny i długotrwale uszczelniający [000520]
  Długotrwale uszczelniający preparat AUTOSOL® Long-Term Sealant. Chroni powierzchnie lakieru, metalu, tworzyw sztucznych i włókien węglowych przed działaniem czynników atmosferycznych.
  Art.-No. 000520
  Pojemność: 150 ml atomizer

  Autosol Spray Wax

  Autosol Spray Wax wosk w aerozolu [000530]
  Wosk ochronny AUTOSOL® nadaje lakierom, metalom i plastikowym powierzchniom lśniący połysk i chroni je przed wpływem warunków atmosferycznych. Ułatwia kolejne czyszczenie, poprzez zmniejszenie przyczepności zabrudzeń.
  Art.-No. 000530
  Pojemność: 250 ml atomizer

Autosol logo

Polecamy również produkty rowerowe marek:
BRUNOX®
Effetto Mariposa®
My Future Innovation®
Fasi
Niro-Glide
QUAXAR
Mr.Heater®
inne akcesoria

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Palomar prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Palomar również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.