Moto-K

 • Sztyf zaprawkowy, puszka półprodukt i in.

  Sztyft zaprawkowy

  Sztyft zaprawkowy Moto-K

  Lakier zaprawkowy w sztyfcie do samodzielnego naprawiania drobnych uszkodzeń lakieru. Produkt składa się z 12-mililitrowej buteleczki oraz pędzelka, który w opcji CORECTOR oprócz standardowego włosia, na drugim końcu posiada rapidograf, który pozwala precyzyjnie usuwać najdrobniejsze ryski.
  W ofercie obecnie znajduje się 60 kolorów lakieru, lakier bezbarwny, lakier podkładowy, a także pusty sztyft, który możemy napełnić swoim lakierem.

  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TWOJEGO LAKIERU

  Lakiery do zacisków

  Lakiery Moto – K do malowania zacisków hamulcowych we wszelkiego rodzaju pojazdach. Szczególnie efektownie prezentuje się ze sportowymi i aluminiowymi obręczami. Nie zawiera ołowiu, kadmu ani CFC.

  Półprodukt Color Spray Service

  Idealny do wszystkich rodzajów lakierów, w tym akrylowych. Puszka wypełniona jest specjalnym rozpuszczalnikiem i gazem pędnym, przeznaczona jest do napełniania lakierem w kolorze wymaganym przez klienta.

  Maszynka Moto – K (do półproduktu Color Spray Service)

  Ręczna maszynka Moto-K została stworzona do napełniania puszek aerozolowych (tzw. półproduktów) lakierem dowolnego koloru. Urządzenie jest przenośne i łatwe w obsłudze – kilka ruchów dźwignią przenosi lakier z maszynki do puszki. Maszynka może być stosowana do wszystkich systemów mieszania lakierów. Maszynka jest odpowiednia do napełniania puszek 400 i 200 ml.

  Odmrażacz do zamków

  odmrażacz do zamków

  Sztyft do uszczelek gumowych

  sztyft do gumyy

  Zapobiega sklejaniu się gumowych uszczelek pod działaniem niskiej temperatury.

 • MOTO-K jest marką stworzoną przez firmę KTJ Kolor. Produkcja produktów znajduje się w naszym zakładzie w Sieradzu.

Moto-K logo

Polecamy również produkty dla lakiernictwa marek:
BRUNOX®
AUTOSOL®
Maston®
CAR-REP®
TURBORACING®
Wetor / Q-Bond

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy MOTO-K prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy MOTO-K również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.