Flip-Target

 • Cel kroczący dla broni ostrej

  Flip-Target Cel kroczący dla broni ostrej

  Cel kroczący Flip-Target XTREME 1200

  Flip-Target EXTREME 1200 wykonany jest ze stali AR500. Materiał ten posiada odpowiedni certyfikat stwierdzający bezpieczeństwo.
  Stal AR500 certyfikat

  [zobacz certyfikat]

   

  Średnica „tarczy”: 80mm.
  Flip-Target EXTREME 1200 jest przeznaczony dla kalibru 5,5mm.
  Bezpieczna minimalna odległość w przypadku broni krótkiej to 7m, a w przypadku broni długiej 20m.
  Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: https://flip-target.com/firearms/xtreme-1200/

  Cel kroczący Flip-Target XTREME 2000

  Flip-Target EXTREME 1200 wykonany jest ze stali AR500. Materiał ten posiada odpowiedni certyfikat stwierdzający bezpieczeństwo.
  Stal AR500 certyfikat

  [zobacz certyfikat]

   

  Średnica „tarczy”: 100mm.
  Flip-Target EXTREME 2000 jest przeznaczony dla kalibru 9mm i 10mm.
  Bezpieczna minimalna odległość w przypadku kalibru 9mm to 7m, a w przypadku kalibru 10mm – 9m.
  Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: https://flip-target.com/firearms/xtreme-2000/

  Cel kroczący Flip-Target XTREME 3000

  Flip-Target EXTREME 3000 wykonany jest ze stali HX550. Materiał ten posiada odpowiedni certyfikat stwierdzający bezpieczeństwo. Wytrzymuje wyjątkowo mocną eksploatację, odporna na udary.

  Średnica „tarczy”: 100mm.
  Flip-Target EXTREME 3000 jest przeznaczony do broni palnej krótkiej oraz długiej w kalibrach: .38 Special, .357, .44 Mag, .45A, .50AE, .222 oraz .223..
  Bezpieczna minimalna odległość w przypadku broni krótkiej to 7 m, a w przypadku broni długiej 15 m.
  Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: https://flip-target.com/firearms/ • Cel kroczący dla broni pneumatycznej

  Flip-Target cel kroczący dla broni pneumatycznej

  Strzelając naprzemiennie w tarczkę żółtą i czerwoną cel oddala się „krocząc”. Dzięki temu można wymyślać różnego rodzaju zabawy, np. dwie osoby posiadające Flip-Target mogą urządzić bitwę kto pierwszy przejdzie swoim flipem daną odległość. Możliwości i frajdy jest co nie miara.

  Średnica tarczki 60mm.

  Cel kroczący Flip-Target CADET

  Flip-Target CADET wykonany jest z opatentowanego tworzywa sztucznego POLEX®. Materiał ten posiada odpowiedni certyfikat stwierdzający bezpieczeństwo.
  POLEX certyfikat

  [kliknij na minaiturę aby zobaczyć certyfikat]

   

  Flip-Target CADET występuje w wersjach zoptymalizowanych dla kalibru 4,5mm, 5,5mm oraz 6,35mm. Zakres mocy wiatrówki, który pozwala na zabawę z Flip-Target CADET to 7J – 32J (dżule).
  Więcej informacji dotyczących wymaganych, bezpiecznych odległości strzelania do celu kroczącego Flip-Target znajdziesz na stronie producenta: https://flip-target.com/airguns/cadet/

  Cel kroczący Flip-Target MAX

  Flip-Target MAX wykonany jest z opatentowanego tworzywa sztucznego POLEX® oraz ze stali AR500. Materiał POLEX® posiada odpowiedni certyfikat stwierdzający bezpieczeństwo.
  POLEX certyfikat Stal AR500 certyfikat

  [kliknij na minaitury aby zobaczyć certyfikaty]

   

  Flip-Target MAX występuje w wersjach zoptymalizowanych dla kalibru 4,5mm, 5,5mm oraz 6,35mm. Zakres mocy wiatrówki, który pozwala na zabawę z Flip-Target CADET to 16J – 40J (dżule).
  Więcej informacji dotyczących wymaganych, bezpiecznych odległości strzelania do celu kroczącego Flip-Target znajdziesz na stronie producenta: https://flip-target.com/airguns/max/

Flip Target logo

Polecamy również produkty do broni marek:
BRUNOX®
ContactHolsters
Hagopur
HUBERTUS®
Lansky®
Ramrodz®
Real Hunter
Sabre ®
SpyPoint®
Wegu-GFT
Mr.Heater®
Inne produkty myśliwskie

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Flip-Target prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Flip-Target również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.