Real Hunter

 • Słuchawki aktywne i pasywne, wieszaki do zwierzyny

  Słuchawki ochronne, aktywne RealHunter ACTiVE

  Słuchawki ochronne, aktywne RealHunter ACTiVE

  Nowoczesne, aktywne ochronnikami słuchu z wbudowanym układem sterującym (aktywny system wygłuszający). Dzięki niemu słuchawki automatycznie zablokują wszystkie jednolite dźwięki powyżej 85 dB. Wyposażone są w niezwykle czuły mikrofon kierunkowy. To funkcjonalne rozwiązanie pozwoli Ci toczyć swobodne rozmowy z kolegami na łowisku czy też na strzelnicy, zachowując jednocześnie ochronę Twojego słuchu podczas strzału.
  Słuchawki ochronne RealHunter ACTiVE dostępne są w kolorach: czarnym, oliwkowym i pomarańczowym.
  Dane techniczne:
  współczynnik redukcji hałasu NRR: 26 dB
  odcięcie dźwięków powyżej: 85 dB
  zasilanie: 2 x AA (brak w zestawie)
  waga: 260 gramów (bez baterii)

  Słuchawki ochronne, aktywne RealHunter ACTiVE PRO + okulary ochronne

  Słuchawki ochronne, aktywne RealHunter ACTiVE PRO + okulary ochronne

  Słuchawki ochronne RealHunter ACTiVE Pro dostępne są w kolorach: czarnym, oliwkowym i pomarańczowym.
  Słuchawki RealHunter ACTiVE Pro to profesjonalne ochronniki słuchu działające w trybie aktywnym jak i pasywnym (23 dB NRR*). Dwa kierunkowe mikrofony wbudowane w korpus i obudowane trwałym plastikiem obudowy charakteryzują się duża czułością i precyzją. Dzięki nim użytkownik może w wygodny i swobodny sposób prowadzić konwersację czy nasłuchiwać dźwięków otoczenia, będąc jednocześnie pewnym, iż wszelkie odgłosy świata zewnętrznego o wartości powyżej 85 dB zostaną w porę i skutecznie odcięte. Słuchawki wyposażone są w gniazdo mini jack, pozwalające na podłączenie radia, odtwarzacza mp3 czy telefonu komórkowego przeistaczając nasze słuchawki w sprzęt „grający”. Co istotne, mimo odtwarzania z zewnętrznego urządzenia, ochronniki nadal pobierają odgłosy otoczenia jak i odcinają te powyżej 85 dB.
  Dane techniczne:
  współczynnik redukcji hałasu NRR: 23 dB
  odcięcie dźwięków powyżej: 85 dB
  zasilanie: 2 x AA (brak w zestawie)
  waga: 270 gramów (bez baterii)

  Okulary ochronne Protect posiadają standard ANSI. Grube szkła wykonane z przeźroczystego nie niezniekształcającego obraz tworzywa skutecznie chronią wzrok w kryzysowych sytuacjach. Bezpośredni strzał śrutem ostrym z karabinka pneumatycznego o energii 17J z odległości 1 metra, nie przebił szkieł okularów.

  Słuchawki ochronne, pasywne RealHunter PASSiVE

  Słuchawki ochronne, pasywne RealHunter PASSiVE

  Wygodne i lekkie, pasywne ochronniki słuchu. Konstrukcja ich umożliwia złożenie, dzięki temu są kompaktowe podczas przenoszenia. Posiadają ergonomicznie wyprofilowany pałąk, oraz system regulacji ustawiania nauszników. Nauszniki są wyprofilowane tak, aby w całości zakryć uszy i chronić je przed nadmiernym hałasem.
  Dane techniczne:
  współczynnik redukcji hałasu NRR*: 20 dB
  waga: 200 gram

  Wieszak do 225 kg + wyciągarka RealHunter

  Wieszak do 225 kg + wyciągarka RealHunterWyciągarka RealHunter sprawi, że podniesienie sporych gabarytów dzika lub innej zwierzyny już nigdy nie będzie problemem. Dzięki układowi bloczków z przełożeniem 2:1 z łatwością podniesiemy ciężar nawet 225 kg. Dołączony w zestawie wieszak pozwoli prawidłowo zamocować zwierzynę przed jej oprawieniem. Lakierowana powierzchnia zabezpiecza wieszak przed korozją i ułatwia jego czyszczenie.
  Dane techniczne:
  udźwig: 225 kg
  lina z polipropylenu o długości 20 m
  nylonowe rolki
  dwa pierścienie
  wieszak do 225 kg ze stali węglowej lakierowanej

  Wieszak na zwierzynę RealHunter do 225kg

  Wieszak na zwierzynę RealHunter do 225kgWieszaki na zwierzynę RealHunter sprawiają, że skórowanie jest wygodniejsze, ale i bezpieczniejsze. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja ze stali sprawia, że wieszak jest wytrzymały. Celem zabezpieczenia go przed korozją został poryty odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym. Możliwość połączenia z wagą oraz wyciągarką Real Hunter. Rozstaw haków 56 cm.

  Wieszak na zwierzynę RealHunter do 360kg

  Wieszak na zwierzynę RealHunter do 360kgWieszaki na zwierzynę RealHunter sprawiają, że skórowanie jest wygodniejsze, ale i bezpieczniejsze. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja ze stali sprawia, że wieszak jest wytrzymały. Celem zabezpieczenia go przed korozją został poryty odpornym na uszkodzenia lakierem proszkowym. Możliwość połączenia z wagą oraz wyciągarką Real Hunter. Rozstaw haków 56 cm.

Polecamy również produkty do broni marek:
BRUNOX®
ContactHolsters
Flip-Target
Hagopur
HUBERTUS®
Lansky®
Ramrodz®
Sabre ®
SpyPoint®
Wegu-GFT
Mr.Heater®
Inne produkty myśliwskie

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Real Hunter prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Real Hunter również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.