Niro-Glide

Linki i pancerze hamulcowe oraz przerzutkowe

FASI / NIRO-GLIDE – niemiecka firma produkująca linki i pancerze linek do hamulców i przerzutek rowerowych. Pancerze Niro-Glide dzięki swojej budowie są jednymi z najlżejszych pancerzy na świecie. Są też najtańszymi z najlżejszych.

Linka hamulca NIRO nierdzewna
Linka hamulcowa Linka hamulca NIRO ze stali nierdzewnej szlifowanej, zakończona dwiema końcówkami. Pasuje do dźwigni szosowych oraz mtb/ctb.
Symbol: [ND205E]
Długość: 2050mm

Linka przerzutki NIRO nierdzewna
Linka do przerzutek Wysokiej jakości linka przerzutki NIRO ze stali nierdzewnej szlifowanej, zakończona dwiema końcówkami. Pasuje do dźwigni szosowych i mtb oraz do manetek starego typu („rowery holenderskie” itp.)
Symbol: [NS220U]
Długość: 2200mm Średnica: 1,1mm

Pancerz hamulca NIRO TURBO PLUS 5mm
Pancerz do linek hamulca
Pancerz TURBO PLUS 5mm to jeden z najlżejszych pancerzy na świecie, a jednocześnie najtańszy z najlżejszych. Pancerz wykonany z aluminium z teflonową tuleją wewnątrz, która redukuje tarcie i chroni linkę przed brudem. Dzięki specjalnie dobranym materiałom, pancerz jest lżejszy od tradycyjnych o około 50%. Waga 1 metra wynosi około 20 gramów. Długość: 30m – można docinać na dowolne odcinki.Dostępne kolory: czarny, niebieski, czerwony, biały.

Pancerz przerzutki NIRO TURBO PLUS 4mm
Pancerz do linek przerzutki
Pancerz TURBO PLUS 4mm to jeden z najlżejszych pancerzy na świecie, a jednocześnie najtańszy z najlżejszych. Pancerz wykonany z aluminium z teflonową tuleją wewnątrz, która redukuje tarcie i chroni linkę przed brudem. Dzięki specjalnie dobranym materiałom, pancerz jest lżejszy od tradycyjnych o około 50%. Waga 1 metra wynosi około 18 gramów. Długość: 30m – można docinać na dowolne odcinki.Dostępne kolory: czarny

Końcówka linki
Końcówka linki zapobiega rozdwajaniu zakończenia linki po obcięciu jej nadmiaru.

Końcówki pancerza hamulcowego i pancerza do przerzutek
końcówki pancerzy Wysokiej jakości końcówki NIRO do pancerza przerzutki 4mm (na zdjęciu CV021E) oraz pancerza hamulca 5mm (CX18). Wykonane są one z obrabianego twardego metalu dzięki czemu charakteryzują się wzmocnioną ścianką o wysokiej wytrzymałości na rozgniatanie i rozbijanie oczka przez, które wychodzi linka z pancerza.

O-ring – gumki montowane na linki
gumki Niro-Glide Koraliki (gumki) NIRO montowane na linki. Chronią ramę roweru przed porysowaniem przez linki. Pasują na każdy typ linki.

Niro-GlideNiro-GlideJedyne w swoim rodzaju pancerze, o superlekkiej konstrukcji, które można „ciąć z metra”! 

Polecamy również produkty rowerowe marek:
BRUNOX®
Effetto Mariposa®
My Future Innovation®
Fasi
ROTO
Niro-Glide
QUAXAR
Mr.Heater®
inne akcesoria

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Niro-Glide prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Niro-Glide również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.