XCEL

Nowy gracz na rynku „miniaturowych kamerek”!
Kanadyjska firma GG Telecom specjalizująca się w produkcji kamer i systemów monitoringu wprowadza do swej oferty rewelacyjne kamerki przeznaczone dla sportowców oraz dla myśliwych.
Pobierz instrukcję obsługi kamery XCEL HD

Logo_X-CEL_HD

sportedition
XCEL-sport
Nagrywaj filmiki ukazujące Twoją aktywność sportową w rozdzielczości full HD 1080p. Zamocuj kamerę na aucie, łodzi, kajaku, czole, kasku i podziel się swoimi przeżyciami z najbliższymi.Wodoodporna obudowa pozwala korzystać z kamery również pod wodą. Za pomocą pilota możesz włączyć i wyłączyć nagrywanie na odległość (około 13 metrów). Urządzenie wymaga karty pamięci typu micro-SD (sprzedawana osobno) o pojemności do 32 GB (klasa karty 4 lub wyższa). Kamera XCEL™ HD HUNT jest kompatybilna z szerokim wachlarzem akcesoriów jak, przyrządy do mocowania, mikrofon itp.Pokaż co Cię kręci z kamerą XCEL™ HD SPORT!
huntingedition
XCEL-sport
Nagrywaj filmiki ze swoich polowań w rozdzielczości full HD 1080p. Zamocuj kamerę na lufie, łuku, czole aby móc dzielić się swoimi przeżyciami z najbliższymi.Wodoodporna obudowa w barwy Camo pozwala korzystać z kamery w każdych warunkach atmosferycznych. Za pomocą pilota możesz włączyć i wyłączyć nagrywanie na odległość (około 13 metrów). Urządzenie wymaga karty pamięci typu micro-SD (sprzedawana osobno) o pojemności do 32 GB (klasa karty 4 lub wyższa). Kamera XCEL™ HD HUNT jest kompatybilna z szerokim wachlarzem akcesoriów jak, przyrządy do mocowania, mikrofon itp.

Pokaż co Cię kręci z kamerą XCEL™ HD HUNT!

Specyfikacja techniczna kamer XCEL HD

Kamera
Wymiary 6.09cm D x 4.31cm W x 4.06cm G
Waga 82g (kamera)
& 153g (z obudową)
Pilot START/STOP na odległość do około 13 metrów
Nagrywanie dźwięku Tak
Pamięć Wymaga karty microSD (sprzedawana osobno) do 32 GB (klasa 4 lub wyższa)
Port USB & audio/video
Wejście mikrofonowe 2.5mm
Video
Rozdzielczość Video FPS Kąt widzenia
1080p 30 fps Szeroki
720p 30 fps Bardzo szeroki
WVGA 60 fps Szeroki
Zdjęcia
Rozdzielczość zdjęć 5, 3 & 1mp
Zdjęcia sekwencyjne 1 do 6 zdjęć
Tryb Time-Lapse 0.5, 2, 5, 10, 30 & 60 sekundowe odstępy