Maston One

Lakier w sprayu Maston One
Maston One!® jest najlepszym sprayem w historii, który potrafi nawet z najbardziej niedoświadczonego użytkownika zrobić profesjonalistę. Maston One!® może być stosowany na prawie każdej powierzchni, takiej jak: drewno, metal, kamień, plastik, szkło, ceramika, suszone rośliny, czy tektura.

Maston One!® posiada opatentowaną dyszę oraz zaawansowany technologicznie zawór z turbiną, która miesza farbę z gazem pędnym, tak jak to dzieje się w profesjonalnym pistolecie natryskowym. Maston One!® zawiera 20% mniej gazu pędnego, 25% więcej żywic oraz 4 razy więcej pigmentu niż inne spraye. Dzięki tej unikalnej technologii, Maston One!® pozwala na idealne pokrycie 3m2 powierzchni*.

Odległość natrysku jest zredukowana do 15 cm, co oznacza, dokładniejsze nakładanie warstwy farby, przy jednoczesnym zmniejszeniu pylenia i wyeliminowaniu tzw. „spływania farby”.

Unikalna formuła i jakość spoiw akrylowych nadają końcowej powierzchni doskonałą twardość i odporność na zarysowania, już po zaledwie 15 minutach schnięcia!
Unikalne pakowanie, tzw. SecureSeal nie tylko sprawia, że produkt dobrze wygląda, ale również uszczelnia produktu i gwarantuje konsumentowi, ze produkt nie był wczesniej otwierany i używany. Instrukcja obsługi znajdują się wewnątrz perforowanej, górnej części etykiety.

* patrz instrukcję, jak używać Maston One!®

Dostępne kolory:

bezbarwny mat, bezbarwny półmat, bezbarwny połysk, podkład biały, podkład szary, podkład czerwony, RAL3020 czerwony półmat, RAL5015 niebieski półmat, RAL9005 czarny mat, RAL9005 czarny półmat, RAL9005 czarny połysk, RAL9010 biały mat, RAL9010 biały półmat, RAL9010 biały połysk

MASTON logo

Polecamy również produkty dla lakiernictwa marek:
BRUNOX®
AUTOSOL®
CAR-REP®
MOTO-K
TURBORACING®
Wetor / Q-Bond

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy MASTON prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy MASTON również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.