Commandant – PRODUKT WYCOFANY

Logo CommandantMARKA COMMANDANT OD KILKU LAT JUŻ NIE ISTNIEJE. 
POLECAMY PASTY POLERSKIE MARKI AUTOSOL

Commandant w swoim programie posiada produkty do użytku ręcznego a także linie produktów które mogą być obrabiane przy pomocy maszyn polerujących. Po użyciu produktu Commandant Państwa auto, łódź i camping będą wyglądać jak nowe.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatów Commandant w Polsce.

Seria produktów Commandant do zastosowania ręcznego:

 • Commandant 3

  Commandant 3
  Związek chemiczny przeznaczony jest do niezwykle zużytych (zniszczonych przez pogodę) lakierów. Ten silny środek nadaje się do ręcznego usuwania mgiełki spowodowanej malowaniem spray’em, gładzenia nierównych powierzchni oraz przywraca połysk źle utrzymanym oraz zniszczonym przez pogodę lakierom. Po użyciu Commandant 3, powinien być użyty Commandant 5 aby wyeliminować drobne zadrapania czy nierówności.

  Dostępne opakowania: 1 kg.

 • Commandant 4

  Commandant 4
  Przeznaczony do powierzchni lakierowanych, zniszczonych przez pogodę i zadrapania. To przodujący środek jeśli chodzi o ręczne usuwanie. Z czasem lakier ulega zniszczeniu w związku ze światłem UV, brudem, warunkami drogowymi i atmosferycznymi. Commandant 4 zawiera substancje ścierne, które czyszczą i usuwają uszkodzenia lakieru. Środek może być stosowany dla starszych lakierów metalicznych oraz farb rozpuszczalnych w wodzie. Po użyciu tego środka warstwa wosku zostaje wyeliminowana. Aby zabezpieczyć lakier należy użyć wosku np. Commandant 7.

  Dostępne opakowania: 0,5 kg, 1 kg.

 • Commandant 5

  Commandant 5
  Usuwa zmatowiałe i zadrapane powierzchnie. Zawiera łagodny środek czyszczący, który przywraca połysk lekko zniszczonym lakierom oraz usuwa drobne zadrapania. Szorstki lakier nabiera gładkości. Ponadto zostawia warstwę ochronną. Commandant 5 jest idealny do użycia po zastosowaniu Commandant 3. Niski poziom rozpuszczalności. Po użyciu Commandant 5, użyć Commandant 7.

  Dostępne opakowania: 500ml.

 • Commandant 7 – wosk kremowy

  Commandant 7
  Przeznaczony do stosowania w ostatniej fazie przy użytkowaniu auta. Zawarte w nim składniki gwarantują ostateczny połysk i ochronę. Wszystkie typy lakieru (włączając metaliczny) są chronione od warunków pogodowych (breja).

  Dostępne opakowania: 0,25 kg.

 • WAŻNE WSKAZÓWKI

  Zanim zaczniesz pracę, auto należy umyć i wysuszyć. Commandant powinien być nanoszony na lakier cienką warstwą i równomiernie, przy użyciu szmatki polerującej. Commandant 7 lub M7 powinien być stosowany przy użyciu wilgotnej szmatki. Produkt pozostawić na moment, ale nie pozwól mu wyschnąć całkowicie; potem wytrzeć używając miękkiej, czystej i suchej szmatki aż znikną zacieki. Procedurę polerowania stosować po kawałkach powierzchni lakierowanej. Upewnić się czy jest ona sucha. Przy wysokiej wilgotności powietrza mogą wystąpić problemy z wyczyszczeniem powierzchni.

Seria produktów Commandant do zastosowania mechanicznego.
W związku ze zwiększeniem produkcji maszyn polerujących, Commandant zdecydował się rozwinąć gamę produktów nadających się do użytku mechanicznego. Maszyna polerująca podgrzewa substancję czyszczącą oraz lakier. Maszyna zapewnia również większy nacisk niż przy czyszczeniu manualnym (ręcznym). Użycie naszych środków gwarantuje wspaniałe rezultaty.

 • Commandant M4 – dla lakieru nie nowego z zadrapaniami

  Commandant M4
  Produkt M4 przywraca lakierowi oryginalny wygląd. Zawiera czyszczący środek, który usuwa plamy i zadrapania z lakieru. Środek ten może być stosowany zarówno ręcznie jak i mechanicznie jest odpowiedni dla każdego rodzaju lakieru.

  Dostępne opakowania: 0,5 kg.

 • Commandant M5 – dla nieznacznych zadrapań

  Commandant M5
  Zadrapania powstałe przy myciu auta, spowodowane przez gwoździe, gałęzie niszczą wygląd auta. Commandant M5 usuwacz zadrapań rozwiązuje ten problem. Powstałe zadrapania mogą być idealnie usunięte za pomocą M5. Stosować na każdy rodzaj lakieru, ręcznie lub mechanicznie.

  Dostępne opakowania: 0,5 kg.

 • Commandant M7 – super wosk

  Commandant M7
  M7 to nowoczesny środek bez rozpuszczalnika. Nie zostawia białych śladów i może być stosowany na ciepłych powierzchniach. Lakier auta, który jest w dobrym stanie, po zastosowaniu M7 nabiera głębokiego połysku i długotrwałej ochrony. Stosowanie zarówno ręcznie jak i mechanicznie.

  Dostępne opakowania: 500 ml.

 • Jak używać maszyny czyszczącej

  Powinna być to maszyna, która wykonuje ruchy obrotowe (po okręgu) z jednym środkiem obrotowym (ruch po jednym punkcie). Zanim użyjesz, potrząśnij zawartość puszki. Produkt rozprowadzać równomiernie po lakierze używając szmatki lub specjalnego krążka czyszczącego (upewnij się, że maszyna jest wyłączona). Włączaj maszynę powoli i stopniowo zwiększaj prędkość, nie pozwalając substancji smarującej wyschnąć (by zapobiec tworzeniu się kręgów – zacieków). Jeśli prędkość jest wyższa niż 1800 obrotów/min. ilość wytwarzanego ciepła może być zbyt duża. Kontynuuj, aż pojawi się połysk. Po każdym polerowaniu należy oczyścić dysk czyszczący używając szczotki z twardym włosiem. Czyszcząc nie wyłączaj maszyny, aby uniknąc niepożądanych zacieków.