Maston dla domu

 • MASTON carpet stop pianka do mocowania dywanów
  MASTON carpet stop pianka do mocowania dywanów użycie

  CARPET STOP® zatrzymuje przed ruchem, poślizgiem i przesuwem dywany, dywaniki, obrusy i wszelkie tkaniny ozdobne oraz użytkowe. Sprawia, że odkurzanie jest łatwiejsze i mniej męczące. Trzyma się mocno każdej twardej podłogi lub powierzchni mebli, takich jak: parkiet, laminat, dachówka a także olejowane, malowane lub lakierowane drewno. Wykazuje również bardzo dobrą przyczepność do betonu, plastiku itp. CARPET STOP® jest łatwy i szybki w użyciu. Specjalna dysza do użytku w pozycji odwróconej umożliwia natryskiwanie z odległości 10 cm i skutecznie zapobiega nadmiernemu spryskaniu powierzchni. CARPET STOP® nie zawiera sztucznych środków zmiękczających ani silikonów, które mogłyby uszkodzić powierzchnię lub tkaninę. Wydłuża żywotność podłogi, zapobiegając jej porysowaniu poprzez ocieranie zabrudzeniami znajdującymi się pod dywanem. CARPET STOP® nie powinien być stosowany do wykładzin z miękkich materiałów.
  JAKOŚĆ I WŁAŚCIWOŚCI CARPET STOP®:
  • Baza: polimery kauczuku syntetycznego o wysokiej lepkości.
  • Tworzy pasek z gęstej pianki o grubości około 10 mm.
  • Pozostaje odporny na poślizg, elastyczny i antystatyczny.
  • Dzięki specjalnej dyszy rozpylającej jest łatwy i szybki w aplikacji.
  • Został przetestowany i sprawdzony w temperaturach od -10 ° C do + 50 ° C.
  • Powierzchnie pokryte CARPET STOP® mogą być delikatnie myte wodą i mydłem w temperaturze poniżej 30 ° C. Szorowanie twardą szczotką może spowodować odklejenie pianki.

  PRZEZNACZENIE:
  Może być stosowany na dywanach, dywanikach, obrusach i chodnikach lub dowolnych tkaninach, gdzie wymagane są właściwości antypoślizgowe. Materiał musi być wystarczająco gruby i bez otworów przelotowych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się pianki na jego powierzchni. Działa na każdej twardej i śliskiej nawierzchni.

  CZAS SCHNIĘCIA – jedna warstwa w temp 20° C i 50% względnej wilgotności powietrza:
  Suche i przeznaczone do użytku: po 30 minutach.
  Całkowite wyschnięcie: po 1 godzinie

  POKRYCIE:
  Jedna puszka wystarcza na pasek o długości około 100 metrów natryskiwany z odległości 10 cm.

  INSTRUKCJA UŻYCIA:
  Umieść obiekt do góry nogami. Odkurzyć powierzchnię z dowolnego luźnego materiału, takiego jak kurz i włosy. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką. Spryskaj najpierw próbną partię na zewnętrznej powierzchni, aby sprawdzić odległość i technikę natryskiwania. Rozpocznij opryskiwanie z odległości około 10 cm. Spryskaj najpierw krawędź obiektu. Następnie natryskuj paski poziome i pionowe, tworzące kwadraty o szerokości 10-20 cm w zależności od wielkości obiektu. Aby wyczyścić puszkę po użyciu, obróć ją do góry dnem. Natryskuj na szmatkę, dopóki nie będzie wydobywał się tylko gaz pędny.

  Pojemność: 400ml
  ART.NR. 1801020-EU

MASTON logo

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy MASTON prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy MASTON również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.