Mailing firmy regenerujące

BRUNOX® – preparaty smarujące, czyszczące i antykorozyjne!

Działanie BRUNOX Turbo-Spray:

odrdzewiacz / olej penetrujący
Preparat ten posiada wspaniałe właściwości penetrowanie, wnika w najmniejsze szczeliny oraz przestrzenie wewnętrzne, w krótkim czasie luzuje zakleszczone śruby i zatarte mechanizmy. Usuwa nalot rdzy,

środek smarujący
Dzięki dodatkowi substancji TURBOLINE jest to długotrwale działający środek smarujący! Preparat ten nie powoduje spieczenia smaru, nie zawiera silikonu, teflonu ani grafitu. Nadaje się do smarowania zamków, linek, zaworów, sworzni i innych elementów współpracujących,

Ochrona antykorozyjna
Preparat ten zapewnia pełną ochronę antykorozyjną (ok. 6 miesięcy w pomieszczeniach zamkniętych), wypiera wilgoć, tworzy przezroczystą, niewidoczną, nie podlegającą utwardzaniu warstwę ochronną o grubości 1-2my, która zapobiega przyleganiu zanieczyszczeń. Preparat ten chroni również aluminium, miedź, mosiądz, chromowane i galwanizowane blachy, jak również stal nierdzewną.

środek czyszczący
Wnika i rozpuszcza każde zanieczyszczenie mineralne i organiczne, usuwa wszelkiego rodzaju plamy i nie niszczy powierzchni lakierowanych, gumy i tworzyw sztucznych.

Sprawdź działanie BRUNOX Turbo-Spray na filmie. KLIKNIJ TUTAJ!

BRUNOX Turbo-Spray stosuje się do wszelkiego typu narzędzi, części samochodowych, urządzeń silnikowych, styków elektrycznych, maszyn i urządzeń precyzyjnych.
W Państwa działalności preparat ten ułatwi i przyspieszy odzysk poszczególnych części ale również ocenę ich przydatności.

Po zapoznaniu się z Naszą ofertą prosimy o kontakt, prześlemy Państwu próbkę w celu sprawdzenia skuteczności preparatu BRUNOX Turbo-Spray bądź uzgodnimy przyjazd przedstawiciela.

Polecamy również BRUNOX Epoxy – unikalny szwajcarski system odrdzewiania i zapobiegania korozji.
Działa jako odrdzewiacz, a następnie jako epoksydowy preparat gruntujący. Nie wchodzi w reakcję z lakierami kryjącymi oraz masami szpachlowymi. Ułatwia przywracanie świetności regenerowanym częściom.
Sprawdź działanie BRUNOX Epoxy na filmie. KLIKNIJ TUTAJ!

Nasz przedstawiciel wyjaśni wszelkie techniczne wątpliwości i przedstawi korzystną dla Państwa ofertę. Dane kontaktowe przedstawiciela obsługującego Państwa województwo znajdziecie TUTAJ.