Pozostałe produkty myśliwskie

 • Smoła bukowa – Wabik zwierząt łownych
  smola-bukowa
  Wabik zwierząt łownych – smoła drzewna z buku deusa. Charakteryzuje się długotrwałym działaniem (do 14 dni). Wyjątkowo silnie wabi dziki. Świetnie nadaje się do wabienia rogacizny z dużej odległości. Preparat SMOŁA BUKOWA posiada właściwości bakteriobójcze, antyseptyczne. Jest więc niezwykle skuteczny w zabezpieczaniu strzałek kopytowych przed wpływem wilgoci i bakterii ze ściółki. Osusza i chroni przed gniciem strzałek.

  Dostępne opakowania:
  Smoła bukowa w płynie: 2,5l, 5l
  Smoła bukowa w aerozolu: 500ml

  Clean Gun – Olej do ochrony i barwienia kolb drewnianych
  Clean gun
  Doskonałe preparaty do pielęgnacji i konserwacji drewnianych części broni.

  Sposób stosowania:
  Po użyciu broni należy nanosić olej za pomocą lnianej ściereczki. Pozostawić do wyschnięcia, na drugi dzień czynność powtórzyć. Jeśli kolba jest chropowata bądź są na niej plamy, zaleca się użycie papieru ściernego grubości 250. Powierzchnię tę należy przetrzeć wodą lub octem. Ponownie użyć papieru ściernego i nasączyć powierzchnię CLEAN GUNem. Dla polepszenia efektu końcowego należy użyć papieru ściernego 400. Przy pierwszym stosowaniu oleju na chropowate powierzchnie wskazane jest aby go ogrzać do 50 stopni C. Poprawi to właściwości wnikania w drewno.

  Dostępne kolory: bezbarwny, brązowy, czerwono-brązowy

  Oksyda – system czernienia stali, żeliwa i żelaza
  Oksyda
  Unikalny system niskotemperaturowego czernienia stali, żeliwa i żelaza.
  Metoda pozwalająca w warunkach domowych lub niewielkiego zakładu wykonać naprawę zniszczonej powierzchni oksydowanej lub wykonać własną szlachetną i trwałą, satynowo czarną powłokę antykorozyjną. Powłoka niezbędna dla przedmiotów precyzyjnych: broń, narzędzia, mechanizmy, urządzenia, a także okucia, antyki, biżuteria i inne.

  – bez zmiany wymiaru obrabianej stali lub żeliwa
  – doskonałe zabezpieczenie najmniejszych detali: szczeliny, nieprzelotowe otwory, gwinty itp.

  Grubość powłoki systemu OXYDA jest nieporównywalnie mniejsza od innych powłok (farba lakier, emalia, ocynk) i wynosi od 0,0002 do 0,003mm (0,2-3,0u)

  Odtłuszczacz do oksydy
  Odtłuszczacz do oksydy

  Stojak pod broń
  stojak-pod-bron

Polecamy również produkty do broni marek:
BRUNOX®
ContactHolsters
Flip-Target
Hagopur
HUBERTUS®
Lansky®
Ramrodz®
Real Hunter
Sabre ®
SpyPoint®
Wegu-GFT
Mr.Heater®

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami naszej firmy prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów naszej firmy również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.