Autosol

Produkty marki Autosol to kompletna gama produktów do pielęgnacji i czyszczenia większości typów powierzchni – metalowe, plastikowe, lakierowane, ceramiczne i inne.
Szerszy opis firmy w zakładce „Opis marki”, a w pozostałych zakładkach znajdują się pokatalogowane produkty ze względu na obszar zastosowania. Są jednak produkty, które spokojnie pasują do wielu kategorii. Np. pasta czyszcząca i mleczko do skór, które znajduje się w zakładce „do auta”, natomiast produkt znajdzie zastosowanie praktycznie w większości z „działów”.

 • Pasty polerskie, mleczka czyszczące

  Autosol Metal Polish

  Autosol metal polish

  Autosol Metal Polish – polerowanie i renowacja stali i metali kolorowych
  Produkt ten jest znanym na świecie preparatem do polerowania wyróżnionym międzynarodowymi nagrodami. Zapewnia doskonale lśniące wykończenie. Za pomocą Autosol Metal Polish można usunąć brud i rdzę z powierzchni już po jednorazowym użyciu, pozostawiając warstwę, która długotrwale chroni przed matowieniem. Zrównoważona formuła aktywnych składników zapewnia solidne zabezpieczenie polerowanych powierzchni.
  Opakowania: tuby 75ml, Puszki 750ml

  Autosol Metal Polish liquid

  Autosol Metal Polish Liquid

  Wysokiej jakości składniki polerujące zawarte w mleczku Autosol, pozwalają stosować je do wszystkich powierzchni metalowych. Gwarantuje ono intensywne, a jednocześnie delikatne czyszczenie uporczywych plam oraz powierzchni wystawionych na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.
  Produkt przywraca połysk zniszczonym i zmatowiałym elementom. Jest łatwy w użyciu, idealnie nadaje się do stosowania na dużych powierzchniach. Posiada ponadto przyjemny zapach.
  Opakowania: Butelki 250ml

  Autosol Aluminium Polish

  Autosol Aluminium Polish

  Preparat do polerowania i renowacji aluminium.
  Specjalnie opracowana formuła dla aluminium. Szybko i bez wysiłku nadaje wysoki wysoki połysk, bez zarysowań. Nie zawiera amoniaku.
  Opakowania: tuby 75ml

  Autosol Anodized Aluminium Polish

  Autosol Anodized Aluminium Polish

  Polerowanie, renowacja aluminium anodowanego
  Zawartość specjalnych drobnych frakcji polerujących zapewnia optymalny efekt. Do zastosowania na powierzchniach z wszystkich typów anodyzowanego aluminium. Skutecznie chroni przed matowieniem.
  Opakowania: tuby 75ml.

  Autosol Stainless Steel Polish

  Autosol Stainless Steel Polish

  Polerowanie i renowacja stali nierdzewnej
  Zapewnia świetny i trwały połysk. Doskonała formuła preparatu umożliwisa osiągnięcie idealnej powierzchni polerowanej stali, bez zarysowań.
  Po zastosowaniu pozostawia trwałą warstwę ochronną.
  Opakowania: tuby 75ml

  Autosol Stainless Steel Protective Oil

  Autosol Stainless Steel Protective Oil

  Olejek do stali i stali nierdzewnej
  Usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, smugi i odciski palców. Nadaje się do stali nierdzewnej, chromu, mosiądzu, anodowanych i emaliowanych powierzchni metalowych.
  Opakowania: pojemnik aerozolowy 400ml

  Autosol Scratch Remover

  Autosol Scratch Remover

  Usuwanie rys na lakierach i tworzywach sztucznych
  Idealny do tworzyw sztucznych (plexi) takich z jakich wykonane są tylne okna w samochodach ”Cabrio”, osłony kasków, wyświetlacze telefonów komórkowych, zegarków, okna samolotów, łodzi itp. Doskonały do małych rys na powierzchniach lakierowanych.
  Opakowania: tuby 75ml

  Autosol Aluminium Protective Oil

  Autosol

  Olejek powierzchni aluminiowych

  Usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, smugi i odciski palców. Nadaje się do powierzchni aluminiowych, chromowanych, mosiężnych i anodowych powierzchni metalowych.
  Opakowania: pojemnik aerozolowy 400ml

  Autosol Cleansing Polish

  Autosol Cleansing Polish

  Pasta do polerowania powierzchni chromowych
  W szczególności nadaje się do chromowanych powierzchni sztucznych.
  Specjalna, niezwykle łagodna pasta do polerowania szczególnie cienkich powłok chromowanych na detalach metalowych, a zwłaszcza z tworzyw sztucznych
  Nie niszczy delikatnych, ozdobnych warstw chromu.
  Opakowania: tuby 75ml

  Autosol

  Autosol

  Autosol
  Opakowania: tuby 75ml

 • Autosol Leather Cleaner

  Autosol Leather Cleaner

  Czyszczenie skóry, winylu i tworzyw sztucznych
  Do skór gładkich i matowych. Preparat przywraca doskonałą głębię kolorów, wspaniały połysk i wysoką elastyczność.
  Opakowania: tuby 75ml, puszki 200ml

  Autosol Autosol Leather Care

  Autosol Leather Care

  Preparat do pielęgnacji skóry
  Wysoce skuteczny produkt do pielęgnacji wszystkich gładkich wyrobów skórzanych w samochodzie i w domu.
  Ma właściwości antystatyczne i zapewnia długotrwałą ochronę przed ścieraniem oraz elastyczność. Wyschnięty, stwardniały i sztywny materiał uzyskuje nową miękkość, jedwabisty połysk i świeżość.
  Opakowania: butelka 400ml

  Autosol Multipurpose Interior Cleaner

  Autosol Multipurpose Interior Cleaner

  Środek czyszczący do całego wnętrza pojazdu. Ten uniwersalny środek czyści plastiki, powierzchnie pomalowane, tapicerkę, podsufitkę, a nawet skórę. Skutecznie i delikatnie usuwa brud, osady, nikotynę, odciski palców i ślady butów.
  Opakowanie: atomizer 500 ml

  Autosol – zestaw do restaurowania kloszów lamp

  Autosol - zestaw do restaurowania kloszów lamp

  Zestaw do restaurowania kloszów lamp
  Klosz reflektora na zewnątrz posiada twardą warstwę powierzchniową (PMMA lub poliwęglan) lub powłokę odporną na promieniowanie UV. Zewnętrzna warstwa z upływem czasu, w wyniku działania warunków pogodowych, światła słonecznego i promieniowania UV, wyciera się, a klosz staje się pożółkły i mętny. Zestaw Autosol, przywróci przejrzystość kloszy reflektorów. Tym samym poprawi się bezpieczeństwo podróży.

  Zestaw zawiera:
  1x 75 ml Headlight Polish
  1x 200 ml Headlight Care
  1x ściereczka z mikrofibry

  W pierwszym kroku pasta Headlight Polish usuwa lekkie zarysowania i zabrudzenia pozostawiając błyszczącą, czystą powierzchnię. W drugim kroku przy pomocy spryskiwacza z preparatem Headlight Care nakładamy trwałą warstwę, która odpycha wodę i brud.
  Pastę Headlight Polish można stosować ręcznie lub użyć maszyną polerującą 1200 – 1600 obr. Nie stosować wyższych obrotów.

  Autosol Plastic Cleaner

  Autosol Plastic Cleaner

  Czyszczenie plastików i powierzchni lakierowanych
  Charakteryzuje się rewelacyjnymi właściwościami antystatycznymi. Produkt chroni przed łamliwością i siwieniem tworzyw sztucznych i powierzchni akrylowych. Nadaje starej powierzchni nowy blask i świeżość.
  Opakowania: tuby 75ml

  Autosol Insect Remover

  Autosol Insect Remover

  Płyn do usuwania śladów po insektach
  Dokładnie i szybko usuwa plamy i pozostałości po insektach oraz uporczywe plamy ze szkła, lakieru, części chromowanych oraz plastiku. Specjalna żelowa konsystencja umożliwia dokładną penetrację i brak efektu „spływania” z czyszczonej powierzchni, dzięki czemu cały proces jest bardzo dokładny.
  Opakowanie: 500ml

  Autosol

  Autosol

  Autosol
  Opakowania: tuby 75ml

 • Autosol Bluing Remover

  Autosol Bluing Remover

  Preparat do czyszczenia rur wydechowych ze stali nierdzewnej. Dzięki połączeniu aktywnych substancji chemicznych i cząstek ściernych, preparat usuwa nawet trwałe ślady po przepaleniu i niebieskie przebarwienia. Rura odzyskuje srebrny połysk. AUTOSOL® Bluing Remover stosuje sie bardzo łatwo i jest bardzo wydajnym preparatem. Nie wymaga maskowania innych części motocykla. Inhibitory korozji eliminują ryzyko uszkodzenia powierzchni.

  Opakowanie: butelka 150 ml

  Autosol Fast Clean & Polish

  Autosol Fast Clean & Polish

  Preparat do czyszczenia motocykla bez mycia wstępnego wodą! Polecany do użycia zaraz po skończeniu jazdy. Nanieść – wytrzeć – gotowe. Czyści świeży brud z lakieru, elementów metalowych i owiewek. Szybko przywraca wysoki połysk. Połączenie wosków i składników do pielęgnacji chroni powierzchnię przed wpływem czynników atmosferycznych.
  Opakowanie: atomizer 500 ml

  Autosol Showroom Polish

  Autosol Showroom Polish

  Czyści, chroni i nadaje świeży wygląd zużytym powierzchniom lakierowanym, plastikom i jasnym metalom. Preparat zostawia warstwę zabezpieczającą, która na długo utrzymuje efekt połysku. Stosować po myciu.
  Opakowanie: butelka 250 ml

 • Autosol Marine Shine

  Autosol Marine Shine

  Wysokościerny preparat do czyszczenia, polerowania i szlifowania zmatowionych i wyblakłych powierzchni łodzi. Likwiduje uporczywy brud, naloty rdzy i nadaje świeży połysk wszelkim powierzchniom metalowym narażonym na niekorzystne warunki atmosferyczne (okucia, tworzywa sztuczne wzmacniane włóknem szklanym. Marine Shine tworzy powłokę, która opóźnia ponowne powstawanie przebarwień, nalotów i korozji.
  Opakowania: tuby 75 ml, Puszki 750 ml

  Autosol Inflatable Boat & Fender Cleaner

  Autosol Inflatable Boat & Fender Cleaner

  Czyści i chroni nawet mocno zabrudzone powierzchnie gumowe, z hypalonu, PVC itp. Usuwa tłuste zabrudzenia, osady z wody i te powstałe pod wpływem warunków pogodowych. Pozostawia ochronną warstwę złożoną z polimerowych wosków. Środek idealny do mocno zabrudzonych pontonów i gumowych odbijaczy.
  Opakowanie: butelka 500 ml

  Autosol Boat Rubbing Cleaner

  Autosol Boat Rubbing Cleaner

  Intensywny środek do czyszczenia łodzi. Wolny od silikonu i detergentów. Likwiduje uporczywy brud, naloty rdzy oraz niechciany pył z lakieru w sprayu. Usuwa lekkie zarysowania i nadaje połysk.
  Opakowanie: butelka 500 ml

  Autosol Boat Combi Polish

  Autosol Boat Combi Polish

  Skutecznie przywraca blask powierzchniom zmatowionym i utlenionym. Usuwa drobne zadrapania. Pozostawia trwałą powłokę złożoną z polimerowych wosków. Można używać także na lakierowanych powierzchniach plastikowych.
  Opakowanie: butelka 500 ml

  Autosol Water Line Cleaner

  Autosol Water Line Cleaner

  Intensywnie czyści przebarwienia i naloty pochodzące od glonów, które tworzą się na i pod linią wodną. Usuwa również naloty węglanowe i z soli. Zawiera również inhibitory korozji.

  Opakowanie: butelka 500 ml

  Autosol Boat Wax

  Autosol Boat Wax

  Wosk o niskiej lepkości. Nie zawiera cząstek ściernych. Pozostawia warstwę ochronną o wysokim połysku. Warstwa jest odporna na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, odporna na ścieranie oraz promieniowanie UV.
  Opakowanie: butelka 500 ml

  Autosol Nano Metal Guard

  Autosol Nano Metal Guard

  Nano powłoka ochronna dla wszelkich powierzchni metalowych na łodzi. Tworzy warstwę ochronną z nanokomponentów i wosków syntetycznych.
  Zapewnie długotrwałą ochronę przed niekorzystnym wpływem środowiska.
  Opakowanie: butelka 250 ml

  Autosol Boat Metal Polish Liquid

  Autosol Boat Metal Polish Liquid

  Płyn do nabłyszczania powierzchni metalowych. Ożywia poleruje i chroni wszystkie rodzaje metali. Zapewnia połysk i długotrwałą ochronę. Nadaje się szczególnie do pracy na dużej powierzchni. Łatwy i wygodny w użyciu.
  Opakowanie: butelka 250 ml

  Autosol Bird & Spider Stain Remover

  Autosol Bird & Spider Stain Remover

  Środek do usuwania ptasich odchodów i innych pozostałości np. po pająkach i innych owadach z szyb, powierzchni lakierowanych, chromowanych i plastikowych.
  Opakowanie: butelka z atomizerem 500 ml

  Autosol Marine Soap Stone

  Autosol Marine Soap Stone

  Połączenie wysokiej jakości polerującej glinki i doskonałego naturalnego mydła. Delikatnie myje i nabłyszcza wszelkiego rodzaju powierzchnie.
  Opakowanie: pudełko 400 g

 • Autosol

  Autosol

  W opracowaniu.

 • Autosol

  Autosol

  W opracowaniu.

 • Ponad 80 lat doświadczenia
  Produkujemy i sprzedajemy kompletną gamę produktów do pielęgnacji i czyszczenia dla wszelkiego rodzaju pojazdów i maszyn wykorzystywanych zarówno komercyjnie jak i prywatnie. Połączenie 80-letniej tradycji i doświadczenia oraz innowacyjnego podejścia do produktów stały się symbolem marki AUTOSOL®. Dzięki temu często słyszymy od naszych klientów, że AUTOSOL® to marka najlepszych produktów do pielęgnacji metali na całym świecie.

  Dostawca dla renomowanych producentów samochodów
  Firma DURSOL jest jednym z największych dostawców produktów do pielęgnacji samochodów na świecie. Renomowani producenci samochodów mają zaufanie do naszych produktów i naszego doświadczenia. Produkujemy pełną gamę środków pielęgnacyjnych samochody, która zaspokoi codzienne potrzeby każdego klienta. Nasi klienci mają wysokie oczekiwania i żądają ciągłej, wysokiej jakości usług na całym świecie – to właśnie dostarczamy!

  Gwarancja jakości
  Wysokiej jakości składniki, wraz z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi procesami produkcyjnymi stanowią podstawę dla wszystkich produktów marki AUTOSOL®. Rygorystyczne kontrole jakości gwarantują jakość na najwyższym możliwym poziomie. Niezależna organizacja „Monde Selection” w Brukseli, zbadała wiele naszych produktów, dając ocenę „wybitne” i przyznała nam kilka złotych medali.

autosol-logo

Polecamy również produkty dla lakiernictwa marek:
BRUNOX®
Maston®
CAR-REP®
MOTO-K
TURBORACING®
Wetor / Q-Bond

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy Autosol prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy Hagopur również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość.

Poniżej kilka filmów reklamujących produkty firmy Autosol:
Wykorzystanie Autosol Metal Polish w pielęgnacji motocykli
Wykorzystanie Autosol Metal Polish do pielęgnacji metalowych naczyń stosowanych w kuchni