Brunox do broni

brunox-logo

Preparaty Brunox Gun Care Spray oraz Lub&Cor polecają najwięksi producenci broni na świecie
Brunox producenci broni

Lubisz strzelać?!
Musisz zobaczyć jak działa nasz nowy, rewolucyjny produkt do trenowania celności!!

Dowiedz się więcej TU

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy BRUNOX prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy BRUNOX również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość. Profesjonalne serie preparatów szwajcarskiej firmy BRUNOX AG mają zastosowanie przy czyszczeniu, smarowaniu i konserwowaniu broni oraz rowerów.
Ponadto w ofercie znajdują się preparaty o szerszym zastosowaniu – wszędzie tam gdzie wymagana jest sprawność i niezawodność.
Zapraszamy również na oficjalną, polską stronę marki BRUNOX.
Poniżej opisy preparatów BRUNOX dostępnych w naszej dystrybucji:

 • Brunox® Gun Care Spray – do broni

  Brunox Gun Care Spray
  Szwajcarski preparat z systemem Turboline. Środek do czyszczenia i pielęgnacji każdego rodzaju broni. Brunox® czyści, smaruje i pielęgnuje wszystkie metalowe części, wypiera wilgoć i chroni przed korozją, usuwa pozostałości prochu, ołowiu, tombaku, miedzi i niklu, stanowi ochronę przed potem rąk, zapewnia funkcjonalność nawet przy temperaturze -50°C. Preparat nadaje się również do czyszczenia i pielęgnacji wiatrówek, broni pneumatycznej i przeznaczonej do paintball’a.Preparat BRUNOX® GUN CARE SPRAY został przetestowany przez producenta pistoletu P99, firmę Carl WaltherGmbH &Co. Preparat jest oficjalnie rekomendowany do konserwacji tej broni.|
  Dostępne pojemności Brunox Gun Care Spray:
  – w aerozolu – 25 ml, 50 ml, 100 ml, 300 ml (nowa pojemność),
  – w płynie – 100ml, 1 litr, 5 litrów, 20 litrów.
 • Brunox® LUB&COR – rozwiń – do broni

  Brunox Lub & Cor
  Preparat wyznacza nowe standardy. Nareszcie dostępny jest wysoce pożądany, najwyższej jakości długoterminowy inhibitor korozji i środek smarny do broni. Polecany jest szczególnie dla profesjonalistów takich jak wojsko, policja, myśliwi, w przypadku gdy broń jest poddana działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, a musi pozostać w ciągłej gotowości do użycia.
  Brunox® LUB&COR chroni broń przed korozją przez około rok, gdy broń znajduje się na zewnątrz, ale pod dachem. Na otwartej przestrzeni broń jest chroniona przez około pół roku, a w pomieszczeniach do trzech lat.
  Dostępne pojemności Brunox LUB&COR:
  – w płynie – 50 ml, 100 ml,  5 litrów,
  – w aerozolu – 100 ml.