Brunox do roweru

brunox-logo

Producent profesjonalnych linek do hamulców oraz przerzutek NIRO-Glide poleca smarowanie swoich produktów preparatem Brunox Bike Fit.
Linki Niro-Glide przed zapakowaniem są fabrycznie smarowane preparatem Brunox.
Niro-glide - linka hamulcowa

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Sklepy/hurtownie zainteresowane produktami firmy BRUNOX prosimy o przejście do działu kontakt i skontaktowanie się z handlowcem obsługującym dane województwo. Osoby zainteresowane detalicznym zakupem produktów firmy BRUNOX również prosimy o kontakt z handlowcem z danego województwa celem uzyskania informacji o miejscach gdzie istnieje taka możliwość. Profesjonalne serie preparatów szwajcarskiej firmy BRUNOX AG mają zastosowanie przy czyszczeniu, smarowaniu i konserwowaniu broni oraz rowerów.
Ponadto w ofercie znajdują się preparaty o szerszym zastosowaniu – wszędzie tam gdzie wymagana jest sprawność i niezawodność.
Zapraszamy również na oficjalną, polską stronę marki BRUNOX.
Poniżej opisy preparatów BRUNOX dostępnych w naszej dystrybucji:

 • Brunox® Turbo-Spray – rozwiń

  Brunox Turbo Spray
  Brunox® Turbo-Spray stanowi niezbędne wyposażenie w zakładzie produkcyjnym, usługowym, oraz dla każdego majsterkowicza. Do wszystkich narzędzi ogrodowych, samochodów, rowerów, urządzeń silnikowych, maszyn oraz urządzeń precyzyjnych. Brunox® Turbo-Spray czyści, smaruje i pielęgnuje wszystkie metalowe części. Uruchamia i konserwuje mechanizmy, zabezpiecza przed korozją. Wnika w szczeliny i przestrzenie wewnętrzne, tworząc nie podlegającą utwardzaniu przeźroczystą warstwę ochronną. Wypiera wodę z zamków, zawiasów, kłódek i wszystkich mechanizmów ruchomych. Posiada doskonałe właściwości przenikania; tworzy bardzo cienką, nielepką ochronną powłokę, która nie zasycha i nie tworzy żywicy.

  Dostępne pojemności Brunox Turbo-Spray: 100 ml, 200 ml, 400 ml, 1 litr, 5 litrów, 20 litrów

 • Brunox® Deo – rozwiń – do amortyzatorów rowerowych

  Brunox Deo
  Szwajcarski preparat z systemem Turboline. Wydłuża żywotność amortyzatorów w rowerach i motocyklach, czyści i konserwuje, dodaje płynności w pracy amortyzatorów i siłowników. Ma właściwości antykorozyjne. Pozostawia przezroczystą cienką warstwę ochronną. Nie zawiera silikonu, teflonu, grafitu. Luzuje zardzewiałe śruby, usuwa stare smary, nie powoduje osadzania się brudu i tłuszczu.Dostępne pojemności Brunox Deo:
  – w aerozolu 90 ml, 200 ml.
 • Brunox® Top-Kett – rozwiń – do łańcuchów rowerowych

  Brunox Top-Kett
  To świetna ochrona antykorozyjna zapewniająca dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett. Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.Dostępne pojemności Brunox Top-Kett:
  – w aerozolu – 100 ml,
  – w płynie – 50 ml, 100 ml, 1 litr, 5 litrów.
 • Brunox® Carbonpflege – rozwiń – do karbonowych części rowerowych

  Wysokiej jakości, specjalistyczny preparat do pielęgnacji i konserwacji zaawansowanych technologicznie podzespołów rowerowych wykonanych z włókien węglowych (karbonowych)